LENGVOSIOS ATLETIKOS ASOCIACIJA

Gimnazijų startai

2014 spalio mėn. 22 d.
Romualdas MATAITIS


Vilniaus Vingio parke vakar buvo surengtos atvirosios Vilniaus gimnazistų XIV sporto žaidynių lengvosios atletikos kroso estafetinio bėgimo varžybos. Jų dalyviai rungėsi dėl Lengvosios atletikos asociacijos (LAA) įsteigtų prizų. LAA rengiamose varžybose dalyvavo keli šimtai gimnazistų, juos aktyviai palaikė į varžybas susirinkę draugai bei artimieji. Jaunuosius sportininkus į startą palydėjo pirmasis Nepriklausomos Lietuvos olimpinis čempionas disko metikas Romas Ubartas, pirmasis LAA prezidentas Viktoras Majauskas, LAA viceprezidentas Algirdas Maldūnas, rėmėjų atstovai - „Gija“ generalinis direktorius Valdas Pacevičius bei „Langvarta“ direktorius Valdas Kabišius.

Absoliučiais varžybų nugalėtojais tapo sostinės Simono Daukanto gimnazijos sportininkai. Jie iškovojo pergales ir merginų, ir vaikinų grupėse. „Iki šiol nesame net tarp prizininkų patekę, tad ši pergalė mums patiems netikėta. Juo labiau kad merginų komandoje yra tik kelios lengvaatletės, o komandoje tikrų bėgikų nebuvo, bet visi sportuojantys“, - sakė Simono Daukanto gimnazijos komandos treneris Kęstutis Kundrotas ir patikino, kad tokios varžybos jaunimui yra labai reikalingos ir įdomios.

Merginų bėgimo varžybose antrą vietą užėmė Žirmūnų gimnazijos sportininkės, trečia liko „Laisvės“ gimnazijos komanda. Vaikinų varžybose antroje vietoje finišavo Mykolo Biržiškos gimnazijos auklėtiniai, o trečioje - „Žemynos“ gimnazijos komanda.

Atvirosiose Lietuvos gimnazijų estafečių kroso pirmenybėse geriausią rezultatą pasiekė mišri Vilniaus universiteto komanda. Jūratės Armonienės treniruojami bėgikai aplenkė antroje vietoje likusius Vilniaus lengvosios atletikos mokyklos auklėtinius. Treti finišavo svečiai iš Kaišiadorių - Algirdo Brazausko gimnazijos sportininkai.

Parengta pagal dienraštį „Vakaro žinios“
Šaltinis respublika.lt